Květen 2007

☻ Ziemlich gut ☻

31. května 2007 v 15:52 | Elly |  ¤Picts
Tady je pár myslím si,že pěknejch obrázečků :o)
P.S.:Jo a ještě vás moc moc prosím hlasujte for me...Adresa je dolejc....Díky :o)

Lidišky pls

30. května 2007 v 17:14 | Elly
klikni
Zdarec všem dlouho sem nebyla v soutěži a byla bych vám vděčná,kdybyste pro mě hlasovali tady ,.... Moc vás prosím....:o) mám tam v soutěži můj výtvor-záhlaví.....Děkuju za každý hlásek.
Btw: Thnx for everyone!!!

Dost dobrý básničky :o))

30. května 2007 v 14:06 | Elly |  ¤Šílený
Pár skvělejch básniček pro pobavení, at' se nenudíte a zlepší se vám nálada :o)
Na přechodu.
Na přechodu pro chodce, drtí Tatra důchodce. Důchodce se vrtí, Tatra drtí,drtí. Černé brýle bílá hůl, dědek frajer neuhnul..
Ve stromovce.
Ve Stromovce na akátě visí prdel na špagátě nechoďte tam prosím vás posere vás jako nás.

Šmarjá soda jako .....ehm ☺

29. května 2007 v 17:49 ¤Šílený
Tady dávám odkaz na jednu supráckou věcičku....:o) Poslal mi jí kámoš a musím říct,že tohle jen tak nezapomenete x-) Máte zrovna blbou náladu,depku,ste nemocný nebo se jen chcete pobavit? V tom případě click .Jmenuje se to uklidnˇující ptáček :o)
Náhled:

Zdarec všem návštěvníkům :o).......

28. května 2007 v 18:13 | Elly |  © mein tagebuch
JJ....:o)
Dnešek byl teda docela hektickej,ale celkem se to dalo přežít,takže pohoda.....Poslední dobou mám fajn náladku,ale asi jen 2 dny x-) Sem ráda za zatím dobrý počasí,pže 3/4ky mám nový :o) Doufám,že konečně přijdu na to,co sem dál přidávat,abyste se nenudili....Pokud mi chcete pomoct,tak klíd'o můžete.
No tak ja zase budu končit mějte se pěkně....:o

☺ Nejvíc dobrej příběh ☺

28. května 2007 v 14:40 | Elly |  ¤Šílený
Vejde matka do pokoje své dcery. Pokoj je prázdný a na posteli leží obálka. Obávaje se nejhoršího, otevírá matka dopis a čte následující:
"Milá maminko, je mi líto, že ti musím říci, že jsem odešla z domova se svým novým přítelem. Našla jsem u něj opravdovou lásku, měla bys ho vidět, je roztomilý, s tím jeho bohatým tetováním a piercingem a především s jeho obrovskou motorkou! Ale to není vše, maminko, jsem těhotná,a a Abdul říká, že si budeme žít krásně v jeho karavanu uprostřed lesa. Chce se mnou mít ještě mnoho dětí a to je i můj sen. A protože jsem přišla na to, že marihuana je vlastně prospěšná, budeme pěstovat trávu i pro naše přátele, aby nemuseli tak strašně trpět, až jim dojde kokain nebo heroin. Zatím budu doufat, že věda najde konečně nějakou látku proti AIDS, aby se Abdulovi dařilo opět lépe, on si to opravdu zaslouží. Maminko, nemusíš mít strach, je mi už 13 a umím se o sebe sama postarat.Doufám, že tě budu moci brzy navštívit, aby jsi poznala tvoje vnoučátka.
Tvoje dcera
PS:Mami, všechno je to pitomost, jsem u sousedů. Chtěla jsem ti jen říct, že jsou horší věci, než to vysvědčení, co leží na nočním stolku. Mám tě ráda.

Super motta a hlášky ☺

27. května 2007 v 21:20 | Elly |  ¤Šílený
Tak sem vypsala takový nej super věci.Sou tu různý motta a hlášky,který fakt stojej za to tak si to prohlídněte :o)

Sorry

27. května 2007 v 18:44 | Elly |  »Blog«
Moc se omlouvám,že diplomky ještě nejsou,ale objevil se problém,tak se nezlobte.....Budu se snažit aby to bylo co nejdřív.Dneska sem byla celej den na chatě.....Děsný vedro vám povim....Ale bylo to celkem fajn.Snad ste si víkend taky užili.I když zejtra zase pondělí,písemky,zkoušení a takový ty problémy....Njn s tim se nedá nic dělat.Tak čusec zdarec!

to je smutny....:-((

26. května 2007 v 10:25 ¤Šílený
Tohle je z sblogu Ani a je to faktis smutný :(((
Teplé paprsky odpoledního sluníčka dopadaly oknem do malého nemocničního pokoje. Jen čtyři zdi, okno, dveře, postel skříň a malý stolek. Tady se čas neměří na hodiny a minuty, ale na kapky infuzí, krevních konzerv a slz. Na posteli ležela dívka, která doufala v zázrak. Nikdy nepřestala věřit, že se uzdraví. Nikdy neplakala pro ztracené kaštanové vlasy. Nikdy se nepoddala bolesti. Pořád věřila v zázrak.Nikdy mu neměla za zlé, že od ní odešel, když se dozvěděl o její nemoci. Jen toužila po tom ho spatřit. Věděla, že umírá, ale přesto věřila, že se stane zázrak. Upřeně hleděla na kapky infuzí, které jedna po druhé proudily do jejích žil. Doufala, že přijde. Tak moc si to přála. Najednou cítila něčí přítomnost. Otevřela oči a viděla Ji tam stát. Srdce se jí zachvělo. "Ještě ne! On přijde" smlouvala s ní. Nepřestávala věřit. "Je pozdě musíme jít…….." řekla dívce a natáhla k ní ruku. Ta se naposled zadívala na dveře pokoje a odevzdaně uchopila tu chladnou bílou ručku. Zadívala se do těch nádherných očí. Jediná slza a už nic víc. Poslední kapka odměřila její život. Už se nikdy nedozví, že stál za dveřmi jejího pokoje. Strach z toho , že jí zlomil srdce, mu nedovolil vstoupit. Možná by vešel, kdyby věděl, že ona ho pořád miluje a že za těmi dveřmi umírá………

♪♪Videoklipy ♪♪

25. května 2007 v 18:55 | Elly |  ♪Video. a mp3♪
Tady máte pár videoklipů.....Klidně napište jestli chcete sem nějakej přidat a já ho semka dám.....To samý s Mp3kama....
Hillary duff-With love:
Alex Gaudino-Destination calabria:
Ska-P-Cannabis pěkná pecka,zajímalo by mě kdo by to doved zazpívat :o)

Bubliny

24. května 2007 v 19:38 | Elly |  ¤Picts
Já vim no....Další obrázky......:o)

Sunflowers

23. května 2007 v 21:00 | Elly |  ¤Picts
Zdroj: DeviantART

New záhlaví...☻

22. května 2007 v 19:27 | Elly |  »Blog«
Tak sem dneska vyrobila nový záhlaví...Snad se vám bude líbit...je sice trochu BIG,ale mě se líbí....A co vám milí odborníci???
Dříve:

Song na blog....☺

22. května 2007 v 18:14 | Elly |  ♪Video. a mp3♪
Rozhodla sem se,že semka dám jednu super písničku,kerá se mi faktis líbí ,tak doufám,že mě za ní neukamenujete :o)

Si přečtěte.....

21. května 2007 v 19:25 | Elly |  © mein tagebuch
Čaues...Dneska přidu na blog a kukám plno komentářů, tak sem ráda a najednou vidím něco co sem sem nepřidala a je to fakt hnus! Podívám se, čučím, zírám a ona to kontextovka a to tady jako má bejt do 27.5!!!!!Bože bože....Sou lidi....No nic eště vám cu moc poděkovat za návštěvnost, že mě neopouštíte ve chvíli nejtěžší =D a taky sem přidala takový jakoby hlasování , kde hlásněte pls, kterej obrázek se vám bude líbit nejvíc.....Naleznete to níže....Přístě tady zas bude něco jinýho....Ale jukněte se tam a napište to do komentíků prosím at' sem to nesháněla zbytečně....Díky moc taky všem co napsali do bleskovky, která skončila tak brzo-snad budou diplomky.....Dneska sem byla s kámojdama na městě, jelikož měli převízt do naší ZOO slony a žirafy...Tak se tam sešlo hafo lidí a viděla sem i našeho bývalého matikáře, kterej je ted' fotograf pro noviny....Vedro bylo dneska teda fakt děsný!!!!Hrůza,ale zase sem ráda, že už není hnusně to se radši budu škvařit!No tak si to užijte všecko-ted' zrovna nevim co no.....Jo a etě Lucka (jako moje nej kámoška) má novej super designek, tak si to ověřte sami :o) Papec!

Rozcestníček :o)

21. května 2007 v 19:03 | Elly
-věcičky,který sem vyhrála bo dostala....:o)
-to co sem vytvořila pro vás....Taková jakoby skládka....:o)

Girls- která je nej???

21. května 2007 v 18:45 | Elly |  ¤Picts
Tak si myslím,že obrázky neukodí a tady máte další várku...:o) možná pro někoho dětinský, ale názor má každej svůj....Snad se líbí a brzo přibydou další ...Zaujaly mě jelikož sem ještě podobný nikde neviděla...Která z nich je podle vás nej?
I.

Děkuju ♥

21. května 2007 v 18:43 ¤Visit
Navstevnost za minuly tyden (14.5.2007 - 20.5.2007) je:
Pondeli: 39
Utery: 29
Streda: 39
Ctvrtek: 22
Patek: 59
Sobota: 67
Nedele: 81

Celkem: 336

☻ Girlfriend od Avril jiným jazykem ☻

20. května 2007 v 19:03 | Elly |  ♪Video. a mp3♪
Stejná písnička,stejná hudba akorád jiné jazyky....Avril nazpívala Girlfriend v těhle jazycích.No musím říct,že hlavně u tý čínštiny atd. by se mi jazyk zamotal pěkně.....Ty jo proč to nenazpívala i v češtině?! :o) Nejvíc se mi líbí asi ta čínská verze....No posud'te sami a napište vaši reakci....:o)

Zdareeec! & důležitá věc....

20. května 2007 v 14:47 © mein tagebuch
Čaues lidi...Nějak sem zapomněla abyste mi napsali co chcete na diplomek :o) Moc se omlouvám a tak jestli byste mohli tak pls napište to do komentíků,kdyžtak vám napíšu na blogís....Dneska nevím jak to bude s článkama jelikož se musím docela dost učit...Určitě mě chápete...Ted' je to celkem soda,učitelé pořád připravujou písemky,ale snad to dobře dopadne a já pak budu mít dost klidu na blog.Nebojte,pořád budou přibývat další a další věcičky.A ty obrázky sem přidám a bude jich dooooooooooost tak si snad každej najde to svý :o) Užívejte si zbytek víkendu a přežijte skok do dalšího tejdne bez nějakejch problémů.Mějte se a smějte se zdarec!
P.S.:BLESKOVKA POŘÁD JEDE!!! :o)